Aktivace služeb AIM

Při uzavření smlouvy na dobu určitou je aktivační poplatek součástí měsíčního paušálu.
Smlouva se uzavírá na 12 nebo 24 měsíců, poté přechází na dobu neurčitou.
Název Popis Cena
Aktivační poplatek Cena za aktivaci při uzavření smlouvy na 12/24 měsíců Zdarma
Aktivační poplatek II Cena za aktivaci při uzavření smlouvy bez úvazku 500 Kč

Připojení internetu a aktivace u zákazníka

Technik v domácnosti zákazníka aktivuje datovou zásuvku a zprovozní jednotlivé služby. Aktivace obsahuje přivedení kabelu do bytové jednotky, pokud již nebyla zásuvka vybudována, hodiny práce servisního technika, 20 m volně loženého kabelu, instalace zapůjčených či zakoupených zařízení pro příjem služby a ostatní drobný materiál pro zprovoznění služby. Vícepráce dle ceníku.

Vratná kauce na služby

Vratná kauce na služby je uplatňována v případě platby hotově, bankovním převodem nebo složenkou a slouží pro případné započtení neuhrazených pohledávek za služby. Po ukončení smluvního vztahu je kauce vrácena v plné výši. Pokud neexistují za zákazníkem žádné neuhrazené pohledávky a jsou vrácena všechna zapůjčená zařízení.
Název Popis Cena
Vratná kauce Vratná záloha na služby v případě platby převodem či hotově Zdarma

Úhrada služeb

Sipo

Platbu přes SIPO si nastavíš při objednávce nebo aktivaci připojení. Můžeš si ji také nastavit v našem zákaznickém centru. Stačí nám sdělit spojovací číslo SIPO, které nalezneš na platebním dokladu („bílá složenka“), nebo ti ho řeknou na poště. A to je vše. Úhrada za naše služby se pravidelně objeví na tvém platebním lístku a na náš účet bude připsána se zhruba měsíčním zpožděním.

Inkaso

Nejjednodušší způsob platby. V bance si povolíš inkaso ve prospěch účtu příjemce platby č. 3393292/0800 do limitu částky, kterou si zvolíš (s ohledem na využívané doplňkové služby), bez uvedení termínu, variabilního symbolu či specifického symbolu. Při vyúčtování služeb za aktuální měsíc si sami banku zažádáme o požadovanou částku. Splatnost je do 15. dne v měsíci.

Trvalý příkaz

Zadejte ve prospěch účtu 3393292/0800 vč. variabilního symbolu shodného s číslem vaší smlouvy. Splatnost nastav nejpozději k 15. dni kalendářního měsíce, za který jsou služby poskytovány. Samostatné variabilní symboly na jednotlivých daňových dokladech (vyúčtováních) ignoruj, tvoji platbu spárujeme dle čísla tvojí smlouvy. Lze použít pouze v případě paušálně účtovaných služeb. Aplikována vratná kauce 1.000,- Kč na služby.

Jednorázový příkaz k úhradě

Vyúčtování služeb ti budeme zasílat na e-mailovou adresu, která je uvedena v písemné smlouvě, nebo u starších smluv do přidělené e-mailové schránky ve tvaru @aim-net.cz. Splatnost je 14 dnů. Jako variabilní symbol uváděj vždy číslo příslušné faktury a platbu prováděj na účet společnosti, který je uveden na každém vyúčtování. Aplikována vratná kauce 1.000,- Kč na služby.

Hotově

Platbu za služby lze rovněž realizovat složením hotovosti na některém z našich zákaznických center. Aplikována vratná kauce 1.000,- Kč na služby.