O společnosti

Jsme česká rodinná firma, které záleží na tom, co si o nás zákazníci myslí, a jak jsou spokojení s našimi službami.

Obchodní značka AIM společnosti Planet A, a.s. působí na telekomunikačním trhu od roku 2008. Jedná se o rodinnou společnost, jejíž zakladatelé mají dlouholeté zkušenosti s podnikáním v České republice.

V současné době využívá služeb AIM více než 40 000 domácností v Praze, Mělníku a Neratovicích. Služby jsou však dostupné i mimo síť AIM, a to prostřednictvím partnerských sítí. Poskytování našich služeb je podmíněno vybudováním kvalitní infrastruktury od našich páteřních technologií až do Vaší domácnosti. Již od počátku věříme, že optická vlákna jsou budoucností telekomunikací, a proto budujeme naše sítě s využitím tohoto přenosového média.

Jsme naprosto nezávislí z pohledu technologií, vývoje služeb či zákaznického servisu. Můžeme tak pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Neočekáváme, že se naši zákazníci přizpůsobí nám, to my přizpůsobujeme naše služby jim.

Našimi zákazníky jsou tradiční domácnosti, jejichž členové bez ohledu na věk mají různé potřeby a telekomunikační sítě využívají pro různé účely. Naše služby se jim díky funkcím s přidanou hodnotou přizpůsobí a dokážou tak uspokojit individuální potřeby všech, a to bez nutnosti kompromisů. 

Naše zásady
  • Chceme slyšet, co zákazníci chtějí, a reagujeme na jejich poptávku.
  • Děláme pouze to, co jsme schopni dělat správně, tak abychom zajistili našim zákazníkům i partnerům maximální kvalitu.
  • Věříme, že slušnost je základem pro dlouhodobý vztah.

Pro investory

Zajímá tě to, co děláme, a chtěl by ses podílet na dalším vývoji naší společnosti? Kontaktuj nás na e-mailu info@a1m.cz a my se ti brzy ozveme zpět.

Pro média

Jsi novinář a rád bys i o našich službách napsal? Zajímá tě vývoj našich služeb a to, co v budoucnosti chystáme? Tak nám napiš na e-mail marketing@a1m.cz a rádi ti na tvé dotazy odpovíme.